ماشین لباسشویی 8 کیلویی زیرووات مدل OZ- 1184 - رنگ سفید خرید ماشین لباسشویی 8 کیلویی زیرووات مدل OZ- 1184 - رنگ سفید

گارانتی سلامت فیزیکی کالا

  
13,000,000 تومان
12,700,000 تومان
2 %
این محصول در فروش ویژه قرار دارد.

  گارانتی ۲۴ ماهه پاک سرویس

  ظرفیت دیگ:8 کیلوگرم

  وزن : 70 کیلوگرم 

  رتبه انرژی:+++A

  قابلیت اضافه کردن لباس حین کار:دارد

  بخارشو:ندارد

  سرعت چرخش موتور:1000 دور در دقیقه

  صفحه نمایش:بله

  قفل کودک:دارد

  جهت بازشدن در:به سمت چپ

  شناسه ملی کالا: 2900949006034

نقد و بررسی تخصصی ماشین لباسشویی 8 کیلویی زیرووات مدل OZ- 1184 - رنگ سفید

ماشین لباسشویی 8 کیلویی زیرووات مدل  OZ- 1184 یکی از محصولات کاربردی این شرکت می باشد که دارای طراحی زیبا و مناسبی می باشد، این ماشین لباسشویی دارای ظرفیت 8 کیلویی است که مناسب برای خانواده هایی با جمعیت حدود 5 نفر می باشد. دور موتور این دستگاه هنگام استفاده به 1100 دور در دقیقه میرسد. از دیگر ویژگی های این لباسشویی میتوان به شستشو با تاخیر، سیستم لکه بری و اضافه کردن لباس حین کار و برنامه شستشوی 14 دقیقه ای و ... اشاره کرد که در ادامه به برسی کوتاهی نسبت به این ویژگی ها می پردازیم.

 این قابلیت که یکی از ویژگی های مهم این محصول می باشد، و به این صورت کار میکند که شما با تنظیم لباسشویی به دلخواه از 1 تا 24 ساعت به دستگاه این برنامه را بدهید که در چه ساعتی شروع به شستشو کند. برای مثال شما میخواهید از منزل خارج شوید و میخواهید هنگام برگشت لباس ها شسته شده باشد و یا قصد این را دارید که فعالیت دستگاه هنگام بیدار شدن شما به اتمام برسد. قطعا اگر لباس ها برای مدت زیادی داخل فضای دیگ بماند بوی بدی میگیرد. با تنظیم ماشین لباسشویی OZ-1184 WT روی حالت شستشو با تاخیر میتوان در وقت خود صرفه جویی کنید و در زمانی که میخواهید لباس ها را شسته شده تحویل بگیرید.

مطمئنا برای شما هم پیش آمده که بعد از شروع کار لباسشویی لباس هایی را فراموش کرده ایم که بشوییم در لباسشویی های مدل قدیمی اگر چنین اتفاقی پیش می آمد چاره ای نداشتید که یا آن لباس را با دست بشویید و یا صبر کنید تا لباسشویی دوباره شروع به کار کند. اما این لباسشویی اگر لباسی را فراموش کردید اصلا نگران نباشید چون با قابلیت Add Wash میتوانید در هر زمان و مرحله ای از شستشو کار دستگاه را متوقف کرده و لباس مورد نظر را درون ماشین اضافه کنید.

 

نمایش بیشتر بستن
سازگاری بیشتر در وب اپلیکیشن