اتو بخار تفال مدل تفال FV5375 خرید اتو بخار تفال مدل تفال FV5375

گارانتی سلامت فیزیکی کالا

0 تومان
0 %

  سیستم قطع خودکار : دارد

  سیستم ضد چکه : دارد 

  بخاردهی عمودی : دارد 

   جنس کفه : سرامیک 

  مخزن رسوب : ندارد 

   

نقد و بررسی تخصصی اتو بخار تفال مدل تفال FV5375

اتو بخار تفال مدل تفال FV5375 با قدرت 2500 وات، یکی از محصولات با کیفیت شرکت تفال می باشد. این اتو بخار تفال دارای طراحی زیبا، دسته ی راحت و خوش دست، کیفیت ساخت و امکانات کامل می باشد. کیفیت بخاردهی مداوم 40 گرم بر دقیقه و بخار انبوه (لحظه ای) 160 گرمی را دارا می باشد.

اتو بخار FV5375 دارای کفی بسیار با کیفیت از جنس سرامیک کاتالیزور با قابلیت تمیز شدن خودکار می باشد. کیفیت بسیار عالی این کفی باعث می شود که اتو بر روی پارچه به راحتی و سرعت حرکت کند و نتیجه ی بسیار عالی ای در اتو کردن داشته باشد.این اتو دارای مخزن آب با گنجایش 350 میلی لیتر می باشد، همچنین دارای سیستم تمیز کننده ی خودکار می باشد. پس از چند بار اتو کردن با این اتو تفال رسوبات داخل مخزن رسوب اتو را خالی و تمیز کنید. جهت تمیز نمودن رسوبات رسوب گیر بر روی نشانه ی مخصوص روی اتو فشار دهید. لوله ای فنری بیرون می آید آنرا تمیز نمائید. ابتدا آن را داخل لیوانی دارای مخلوطی از آب و آبلیمو به مدت 4ساعت قرار دهید، سپس با آب بشویید و دوباره در اتو قرار دهید.

اتو بخار تفال دارای تنظیمات آسان و کارکرد عالی می باشد. تنظیم دمای این اتو بخار تفال به وسیله ی ولوم زیر دسته ی این اتو می باشد. بنا به نوع پارچه ای که اتو می کنید و نیازی که تشخیص می دهید باید اتو را تنظیم کنید. در این زمان باید اگر می خواهید اتو در حالت کم مصرف باشد باید اتو را در حالت eco قرار دهید. همچنین می توانید میزان بخار در حین اتو کردن را کم و زیاد کنید. دارا بودن اسپری آب بر روی این دستگاه، کار اتو کردن را راحت تر و با کیفیت بهتر می کند. اگر قصد دارید لباس های آویزان شده را اتو کنید یا پرده، این اتو با فشار خروجی بخار به میزان 160 گرم بر دقیقه در حالت بخار انبوه به راحتی لباس یا پرده را اتو می کند. برای اتو کردن زیر دکمه ی لباس، این اتو دارای لبه ای است که به زیر دکمه رفته و کار اتوی لباس را راحت می کند.

 

نمایش بیشتر بستن
سازگاری بیشتر در وب اپلیکیشن