شیوه‌های پرداخت

روش های پرداخت در فروشگاه اینترنتی ژیوار

 

 

روش های پرداخت

برای سهولت خرید توسط کاربران، فروشگاه ژیوار 2 روش پرداخت را تعبیه نموده است:

1 - پرداخت آنلاین از طریق درگاه

2 - پرداخت در محل ( ویژه کاربران تهران و کرج )

 

پرداخت آنلاین از طریق درگاه

فروشگاه ژیوار، در پلتفرمی امن و قابل اعتماد، امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه را برای کاربران سایت خود فراهم نموده است.

توصیه می گردد، در صفحه "نحوه ثبت سفارش" ویدیو درج شده را به دقت مشاهده نمایید.

در این روش، پس از ورود به حساب کاربری و انتخاب کالای مورد نظر، وارد سبد کالایی خود شوید، سپس روش ارسال را انتخاب نموده و بروی کلید ثبت و پرداخت مالی کلیک نمایید.

بعد از گذراندن این مرحله، به درگاه مورد نظر متصل خواهید شد.

ژیوار جهت امنیت مالی کاربران خود از درگاه پرداخت اینترنتی شاپرک با استفاده از پروتکل امن SSL استفاده می نماید.

خواهشمند است به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی پیش از ورود هرگونه اطلاعات، آدرس موجود در بخش مرورگر وب خود را بررسی نموده و اطمینان حاصل نمایید که این آدرس با https:// آغاز شده باشد.

برای ادامه روال مالی باید در قسمت مشخص شده شماره کارت خود را وارد نمایید. شماره کارت 16 رقمی بوده و بصورت 4 قسمت 4 رقمی روی کارت درج شده است.

سپس کد cvv2 کارت خود را در قسمت مشخص شده وارد نمایید. این کد با طول 3 یا 4 رقم کنار شماره کارت و یا پشت کارت درج شده است.

سپس تاریخ انقضای کارت خود را به صورتی 2 رقم به 2 رقم وارد نمایید. تاریخ انقضا شامل دو بخش ماه و سال انقضا در کنار شماره کارت درج شده است .

بعد از آن باید رمز اینترنتی حساب خود را وارد نمایید. رمز اینترنتی با عنوان رمز دوم و در برخی موارد با PIN2 شناخته می شود، از طریق بانک صادر کننده کارت تولید شده و همچنین از طریق دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده قابل تهیه و یا تغییر می باشد. امروزه با توجه به دستورالعمل بانک مرکزی و به جهت عدم سو استفاده در خریدهای اینترنتی، رمز دوم جای خود را به رمز پویا داده است، شما می توانید از طریق درخواست اینترنتی ارسال پیامک و یا از طریق اپلیکیشن های موبایلی ( صادر شده از بانک عامل ) این رمز را دریافت نمایید.

در صورتی که بخواهید رسید پرداخت خود را دریافت نمایید، می توانید ایمیل فعال خود را در قسمت ایمیل وارد نمایید. پس از پرداخت موفق، یک ایمیل برای شما حاوی رسید پرداخت، ارسال خواهد شد.

 

خواهشمندیم در زمان پرداخت وجه، پیش از ورود اطلاعات کارت بانکی به موارد ذیل توجه فرمایید:

- از صحت نام فروشنده و مبلغ نمایش داده شده، اطمینان حاصل فرمایید.

- برای جلوگیری از افشای رمز کارت خود، از صفحه کلید مجازی استفاده فرمایید.

- پس از انجام امور ذکر شده، گزینه پرداخت موفق در بالای صفحه درج خواهد شد. شما می توانید بر روی دکمه ارجاع به سایت پذیرنده کلیک نموده و یا 15 ثانیه منتظر بمانید تا به سایت مرجع برگشت داده شوید.

پس از انجام این موارد و برگشت به سایت ژیوار، خرید شما قطعی شده و یک پیامک از سر شماره 500024005 برای شما مبنی بر ثبت موفق سفارش ارسال خواهد شد، لذا نیاز ندارید مجددا پرداخت خود را به ژیوار اطلاع دهید و روال ارسال کالا بر اساس روش های انتخابی به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد. با توجه به این موضوع که ارسال پیامک ها به صورت اتوماتیک انجام می گردد، در برخی از موارد ممکن است بنا بر شرایط اپراتورها این پیامک مدتی طول بکشد تا برای شما ارسال شود، لذا جای هیچ نگرانی نیست، شما می توانید با ورود به پنل کاربری خود و در قسمت سفارشات از وضعیت پرداخت خود مطلع شوید.

 

پرداخت در محل

در این روش که در حال حاضر فقط، مختص کاربران استان تهران و استان البرز می باشد، کاربر پس از انتخاب روش پرداخت در محل و ثبت آدرس و زدن دگمه ثبت نهایی سفارش خود را ثبت می نماید و پس از آن  یک پیامک از سر شماره 500024005 برای کاربر مبنی بر ثبت موفق سفارش ارسال خواهد شد.

پس از طی شدن روال کاری مجموعه ژیوار، مامور تحویل به آدرس ثبت شده در پنل کاربری مراجعه خواهد نمود. شما می توانید مبلغ ثبت شده در فاکتور خود را که از طریق پنل کاربری نیز قابل مشاهده می باشد، در دستگاه کارتخوان سیار که از طریق مامور تحویل به شما ارایه خواهد شد پرداخت نمایید.

توجه داشته باشید که برای پرداخت در محل، فقط کارت بانکی و رمز آن مورد نیاز می باشد که رمز کارت بانکی باید توسط خود مشتری بر روی دستگاه وارد شود، لذا در صورتی که مامور تحویل از شما رمز اینترنتی و یا حتی رمز کارت را درخواست نمود، از ارایه آن خودداری نمایید.

نکته مهم: زمان تحویل کالا به مشتری از طریق تماس تلفنی همکاران ما در ژیوار با مشتری بررسی و قبل از ارسال کالا تایید خواهد شد.

 

ژیوار، قدردان حسن انتخاب شماست ...

 

سازگاری بیشتر در وب اپلیکیشن