رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش در ژیوار

 

 

رویه ارسال کالا در فروشگاه لوازم خانگی ژیوار

 

سفارشاتی که توسط کاربران در وب سایت فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ژیوار ثبت می گردد، بعد از گذشت 24 الی 48  ساعت کاری پردازش می شود. 

نکته: زمان پردازش، زمان مورد نیاز برای آماده سازی کالای خریداری شده توسط تیم ژیوار ( تاییدیه مالی، صدور فاکتور، صدور برگ خروج از انبار، بسته بندی مناسب، آماده سازی جهت ارسال ) می باشد و با زمان تحویل کالا به مشتری متفاوت است. زمان تحویل سفارش به مشتری بر اساس شهر مقصد، نوع ارسال و نوع شرکت ارسال کننده ( ژیوار در شهرهای تهران و کرج کالا را با خودرو های مجموعه ژیوار ارسال می نماید و برای ارسال کالا به شهرستان ها از تیپاکس به همراه بیمه نامه باربری استفاده می نماید.) متفاوت می باشد.

نکته: در زمان های ویژه همانند روز های نزدیک به اعیاد، روزهای تعطیل یا ماه های شلوغ مانند اسفند ماه، زمان ارسال کالا  بر اساس روش و محل دریافت متفاوت خواهد بود و ممکن است ارسال ها با تاخیر صورت پذیرد.

 

روش های پرداخت

برای سهولت خرید توسط کاربران، فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ژیوار 2 روش پرداخت را تعبیه نموده است:

1 - پرداخت آنلاین از طریق درگاه

2 - پرداخت درب محل ( ویژه کاربران تهران و کرج )

 

روش های ارسال کالا

در فروشگاه لوازم خانگی ژیوار کالا های خریداری شده توسط کاربران به 2 مدل و  از طریق 2 روش ارسال می گردد.

مدل های ارسال

مدل ارسال نرمال:

 • در استان های تهران و البرز، سفارش ظرف مدت 24 ساعت پردازش و ظرف مدت 3 روز کاری در آدرس مشتری تحویل خواهد شد. (شایان ذکر است تحویل کالاها درب در وردی پارکینگ می باشد و مامورین تحویل کالا وظیفه بالا بردن کالا در طبقات را ندارند.)
 • در استان های دیگر، سفارش ظرف مدت 24 الی 48 ساعت پردازش و به شرکت تیپاکس تحویل خواهد شد و بسته به مسافت آدرس سفارش دهنده و شرایط ارسال بشرکت تیپاکس بین 4 الی 6 روز کاری، در آدرس مشتری تحویل خواهد شد. (شایان ذکر است تحویل کالاها درب در وردی پارکینگ می باشد و مامورین تحویل کالا وظیفه بالا بردن کالا در طبقات را ندارند.)

نکته: زمان تحویل کالا به مشتری، قبل از ارسال آن توسط تماس تلفنی از سوی واحد ارسال ژیوار با خریدار بررسی و به تایید خریدار خواهد رسید و پس از آن کالا در زمان مشخص شده تحویل خواهد شد.

مدل ارسال فوری:

 • در استان های تهران و البرز، سفارش ظرف مدت 2 ساعت پردازش و نهایتا ظرف مدت 24 ساعت در آدرس مشتری تحویل خواهد شد.
 • در سایر استان ها: سفارش ظرف مدت 2 ساعت پردازش و در همان روز تحویل باربری خواهد شد. سفارش بسته به شرایط باربری بین 2 الی 3 روز در آدرس مشتری تحویل خواهد شد.
 • نکته: شایان ذکر است، ارسال های فوری شامل هزینه جداگانه می شود که در جدول هزینه های ارسال می توانید آن را مشاهده نمایید.
 • نکته: در ارسال های فوری، مبلغ 35000 تومان به هزینه ارسال عادی کالا، جهت انجام امور خارج از روال اداری و کاری، انبارداری و ارسال، اضافه می گردد.

 

روش های ارسال

روش ارسال خودرو اختصاصی ژیوار:

 • این روش مخصوص استان های تهران و البرز بوده و کالا توسط خودروهای اختصاصی فروشگاه ژیوار ارسال می گردد.

روش ارسال تیپاکس:

 • این روش شامل سراسر ایران می باشد و کالای خریداری شده توسط شرکت تیپاکس ارسال می گردد. هزینه ارسال سفارشات طبق تعرفه شرکت تیپاکس ( که در سایت این شرکت قابل مشاهده می باشد) بسته به دسته وزنی کالا، حجم و ابعاد کالا و مسافت ارسال کالا از مبدا به مقصد متفاوت است. در زمانی که سفارش شما توسط شرکت تیپاکس دریافت گردید، پیامکی از طرف این شرکت برای تحویل گیرنده کالا ارسال می شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری ارسال و نام و شماره تماس تحویل گیرنده می باشد که مشتری می تواند از طریق ورود به سامانه پیگیری مرسوله تیپاکس به آدرس https://b2n.ir/Tpx با وارد کردن کد رهگیری که در پیامک ارسال شده از وضعیت ارسال کالای خود مطلع گردد.
 • نکته مهم: هزینه ارسال توسط تیپاکس ممکن است در برخی موارد با هزینه ای که به عنوان کرایه برای خریدار پیامک می شود متفاوت باشد و این تفاوت شامل هزینه های جاری ارسال و ارسال کالا از دفتر ژیوار به دفتر تیپاکس می باشد.
 • نکته مهم: در روش ارسال توسط شرکت تیپاکس، تنها روش پرداخت کالای خریداری شده به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت متصل به سایت می باشد و فقط هزینه ارسال آن به صورت پس کرایه خواهد بود.
 • نکته مهم: در زمان انتخاب نوع ارسال با سیستم پس کرایه، خریدار موظف است مبلغ کرایه ارسالی را پس از تحویل کالا به مامور تیپاکس پرداخت نماید که این مبلغ در همان پیامک ارسالی توسط این شرکت مشخص می گردد.

 دلیل اینکه فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ژیوار، شرکت تیپاکس را برای ارسال کالاهای خود برای شهرستان ها انتخاب نموده است، بررسی های فراوان و آزمون و خطاهای بسیار توسط تیم ارسال بوده است، در روش های غیر از شرکت تیپاکس احتمال شکستگی کالا در حمل و نقل و یا نرسیدن کالا به درب آدرس مشتری و عدم توانایی در رهگیری مرسوله، باعث شد که مابقی روش های ارسال از سیستم فروشگاه ژیوار حذف گردد.

  

رویه تحویل کالا:

 • در زمان تحویل سفارش خود از مامورین تحویل، کارت شناسایی معتبر درخواست نمایید.
 • در زمان تحویل سفارش توسط مامورین تحویل به مشتری، مشتری می بایست کارت شناسایی معتبر خود را به مامور تحویل ارایه نماید، کارت شناسایی باید متعلق به صاحب پروفایل کاربری در سایت ژیوار باشد در غیر اینصورت مامور تحویل، از تحویل کالا اجتناب خواهد نمود.
 • در زمان تحویل کالا از مامورین تحویل ( در تمام روش های ارسال ) حتمن از صحت ارسال و سلامت فیزیکی بسته بندی و همچنین یکسان بودن کالای تحویلی و کالای سفارش داده شده و همچنین تعداد کالا تحویلی طبق فاکتور خرید، اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که مغایرتی در هر کدام از موارد ذکر شده مشاهده گردید، از دریافت کالا اجتناب نموده و مراتب را از طریق پنل کاربری خود و در صفحه ثبت شکایات با همکاران ژیوار در میان گذاشته تا مورد رفع گردد.
 • مامورین تحویل پس از تحویل کالا به مشتریان، رسید تحویل را از مشتری امضا خواهند گرفت، بدیهی است، تحویل گرفتن کالا یا تایید رسید کالا به منزله تایید سلامت فیزیکی و مطابقت کالای تحویلی با فاکتور خریداری شده می باشد.

 

نکات بسیار مهم:

 • مامورین تحویل ( در تمام روش های ارسال )، فقط مسئول تحویل سفارش شا می باشند، لذا در خواست های غیر از ایشان نداشته باشید.
 • بازکردن کارتن یا نصب کالاهایی که می بایست توسط نصابان معتبر و معتمد شرکت های تولید کننده انجام پذیرد، حتمن می بایست طبق دستورالعمل هایی که در دفترچه راهنمای کالا وجود دارد، صورت پذیرد. در صورتی که از روش اعلامی در دفترچه های راهنمای پیروی نگردد، گارانتی آن کالا ابطال گردیده و تمامی مسئولیت های ناشی از این سهل انکاری بر عهده خریدار می باشد.
 • تحویل تمامی کالاهای خریداری شده، درب پارکینگ ورودی ساختمان می باشد، لذا مامورین تحویل به هیچ عنوان وظیفه حمل آن به طبقات را ندارند.

 

 

 شرایط گارانتی کالای خریداری شده:

طبق توافقات انجام شده از زمان راه اندازی فروشگاه های آنلاین، تمام شرکت های گارانتی کننده، برگ گارانتی به همراه فاکتور خرید را معتبر دانسته و نیازی به مهر زدن برگ گارانتی از طرف فروشنده نیست، لذا در حفظ و نگهداری فاکتور خرید کالای خود کوشا باشید.

فاکتور خرید کالای شما از طریق ورود به پنل کاربری در قسمت سفارشات و کلیک روی کد خرید یا کد سفارش قابل دسترس و پرینت گرفت می باشد.

 

مسئولیت گارانتی کلیه کالاهای موجود در وب سایت فروشگاه اینترنتی ژیوار بر عهده شرکت تولید کنده می باشد و عمدتا داخل بسته بندی ها گارنت گارنتی وجود دارد، در برخی موارد ( کالاهای وارداتی) کارت گارنتی روی جعبه یا بسته بندی کالا چسبانده می شود.

 

ژیوار، قدر دان حسن انتخاب شماست ...

سازگاری بیشتر در وب اپلیکیشن