حریم خصوصی

حریم خصوصی در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ژیوار

 

 

حریم خصوصی در ژیوار

این اعلامیه حفظ حریم خصوصی به شما توضیح می دهد که ما در ژیوار و سرویس های وابسته به آن، چگونه اطلاعات شخصی شما را جمع آوری و پردازش نموده و از آن استفاده می نماییم. شما با مطالعه این بخش و همچنین استفاده از خدمات سایت فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ژیوار، رضایت و تاییدیه خود را مبنی بر اعلامیه حریم خصوصی اعلام می نمایید.

 

ما در فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ژیوار آگاه هستیم که مشتریان به نحوه استفاده یا اشتراک گذاری اطلاعات خود توسط سایت اهمیت می دهند، تیم ژیوار از اعتماد شما قدردانی می نماید که برخی از اطلاعات خود را در اختیار ما قرار می دهید، ژیوار به شما اطمینان می دهد که در حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی شما که از طریق پنل کاربری دریافت می گردد، تمام تلاش خود را انجام می دهد و از در اختیار قرار دادن آن به افراد غیر خودداری خواهد نمود.

 

حریم خصوصی - در سایت ژیوار چه اطلاعاتی از شما دریافت می گردد

ما اطلاعات شخصی شما، از قبیل نام، نام خانوادگی، تلفن، شماره موبایل، آدرس، کدپستی، شماره کارت بانکی را به منظور ارائه خدمت بهینه و مستمر به شما، همچنین بهبود محصولات و خدمات قابل ارایه، دریافت می نماییم.

ما به صورت خودکار اطلاعاتی از شما را در بانک اطلاعاتی ذخیره می کنیم. این اطلاعات شامل نحوه تعامل شما با محتوا های ارایه شده و خدمات موجود در سایت ژیوار می باشد، که همانند بسیاری از سایت ها عمل می نماید.

ما از کوکی های مرور گر شما و سایر شناسه های منحصر به فرد شما استفاده می کنیم تا بتوانیم سوابق ورود شما به صفحات مختلف سایت، کالاهای بازدید شده، کالاهای مورد علاقه، سوابق خرید، رفتار کاربران در هنگام خرید و جستجوی محصولات یا خدمات را مورد بررسی قرار دهیم، اما پروتکل، سرور و لایه‌ های امنیتی وب سایت ژیوار و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سو استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ژیوار حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

برای اینکه بتوانیم کالای خریداری شده شما را به دستتان برسانیم، نیاز است که اطلاعاتی هویتی و آدرسی شما را داشته باشیم.

ژیوار در بازه های زمانی مختلف از جشنواره ها یا شیوه های مختلف فروش مانند تخفیف، ارسال رایگان، کد هدیه استفاده می نماید، جهت اینکه بتوانیم این خدمات را به اطلاع شما برسانیم، شماره تلفن همراه شما در بانک اطلاعاتی ژیوار ذخیره می گردد تا در زمان های مورد لزوم، از طرق مختلف مانند ارسال پیامک، ارسال ایمیل یا ارسال خبر نامه شما را در جریان قرار دهد. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ژیوار را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

همچنین ما از اطلاعات ذخیره شده شما جهت عیب یابی و بهبود خدمات ژیوار به کاربران، تحلیل عملکرد، رفع عیوب استفاده می نماییم.

ما از اطلاعات شما استفاده می کنیم تا ویژگی، محصولات و خدماتی را که ممکن است مورد علاقه شما باشد با توجه به اولویت های شما شناسایی نموده و در اختیار خودتان قرار دهیم.

برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی و همچنین احراز هویت شما ما اطلاعات حساب بانکی شما را ذخیره می کنیم تا بتوانیم در موارد مورد نیاز مانند زمان مرجوعی کالا، وجه مرجوعی را به حساب شما واریز نماییم.

ژیوار از اطلاعات شخصی شما برای تبلیغات محصولات و خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد استفاده می کند. برای مثال در استفاده از ارسال پیامک های انبوه اعلام تخفیفات و جشنواره ها.

 

حریم خصوصی - آیا ژیوار اطلاعات شخصی شما را به اشتراک می گذارد؟

اطلاعات جمع آوری شده از مشتریان بخش مهمی از کسب و کار ژیوار می باشد، ژیوار این اطلاعات را محرمانه دانسته و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار افراد خارج از مجموعه کاری خود قرار نخواهد داد مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج  کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ژیوار وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

 

حریم خصوصی - سایر موارد

در نظر داشته باشید، کلیه فعالیت های سایت ژیوار قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد.

توجه داشته باشید که 500024005 شماره‌ ای است که ژیوار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود در زمان کار با پنل کاربری، ثبت نام در سایت یا فراموشی رمز عبور پیامک ارسال می‌کند. همچنین سر شماره 5000299557563 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ژیوار را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌ های شما از طریق آن وجود ندارد. فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی ژیوار، فقط از طریق همین دو سر شماره اقدام به ارسال پیامک نموده و دریافت هرگونه پیامک با نام ژیوار از سر شماره های دیگر، جعلی می باشد.

 

ژیوار ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ژیوار ضمن حذف آن، می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سو استفاده یا مشکلات احتمالی باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق، توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه ژیوار را از خود سلب می‌ نماید. 

ژیوار برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

 

ژیوار، قدردان حسن انتخاب شماست ...

سازگاری بیشتر در وب اپلیکیشن